Fotoja e parë e 2017-ës, Kylie Jenner më e ‘’nxehtë’’ se kurrë(Foto)

Format e saj trupore po bëjnë që cdo ditë që kalon të shtohen ndjekësit në Instagram. Tanimë, Kylie Jenner ka plot 82 milionë ndjekës. Në foton e saj të fundit, bukuroshja 19-vjecare ka postuar një foto shumë provokuese vetëm me të brendshme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Modelja 42-vjeçare turpërohet, nxjerr ‘’zogun’’ në mes të plazhit(Foto+16)

Victoria Silvstedt, ndonëse ka ka shumë vite mbi kurriz, ende mbetet ‘’seksi’’ dhe ...