Kundërshtuan policinë e Elbasanit, në pranga dy persona(Emrat)

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga dy shtetas pasi kundërshtuar autoritet e policisë.  Bëhet fjalë për shtetasit Adi Hoxholli, 24 vjeç dhe Albert Zeneli, 37 vjeç, banues në Librazhd. Të njëjtat burime shtojnë se tre shtetas të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rama: Kete vit do ti japim fund historise se kanabisit

Kryeministri Edi Rama, i pranishëm në një takim me drejtuesit e policisë, ...