Kundërshtuan policinë e Elbasanit, në pranga dy persona(Emrat)

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga dy shtetas pasi kundërshtuar autoritet e policisë.  Bëhet fjalë për shtetasit Adi Hoxholli, 24 vjeç dhe Albert Zeneli, 37 vjeç, banues në Librazhd. Të njëjtat burime shtojnë se tre shtetas të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.