20 persona bllokohen në kullën 38 metra të lartë në SHBA

Një problem mekanik ka bllokuar platformën e kullës 38 metra të lartë në SHBA, duke bllokuar 20 persona . Fatmirësisht nuk të plagosur.

U deshën shumë orë dhe ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për të zbritur në tokë 20 personat, të cilët mbetën të bllokuar në kullën panoramike, të parkut të lojërave të Knott’s Berry, në Kaliforni.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkalla ndërron papritur drejtim, 18 të plagosur në një qendër tregtare

Rreth 18 persona u plagosën në një qendër tregtare të Hong Kongut ...