Krokodili sulmon egërsisht trajnerin e tij…

Krokodili kafshon dhe këput krahun e rojtarit të tij përgjysmë. Trajneri i një prej kafshëve më agresive në planet, Šumet Thongkhammuan po bënte një shfaqje përpara shumë njerëzve me rastin e festës së vitit të ri.

Trajneri po krenohej përpara turmës, duke thënë se kafsha bënte gjithçka që i thoshte, por momenti i tmerrshëm erdhi shumë shpejt. Për fat, ai kishte një shkop që e goditi krokodilin duke bërë që ai të tërhiqej megjithëse i këputi krahun. Aksidenti horror u regjistrua me anë të një telefoni celular.

“Ai është me shumë fat pasi është ende gjallë”, tha një person i pranishëm. Ngjarja është regjistruar në Tajlandë javën e kaluar. Krokodilët janë të përhapur gjerësisht në Tajlandë dhe ata shpesh shihen si atraksion turistik.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...