Krim tronditës në Turqi, vret nënën, dy motrat dhe vëllanë

Një person ka vrarë nënën e tij 80-vjeçare, dy motrat dhe vëllain e tij.

Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në veri të Turqisës në provincën Trabzon. Menjëherë pas krimit, Policia ka rrethuar në banesë të dyshuarin për vrasjen dhe e ka arrestuar.

Dyshohet se krimi i rëndë ka ardhur nga një “atak histerie” që përfshiu autorin.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vazhdon loja ‘’Laje makinën’’, ja përgigjia epike e radhës nga pronari(Foto)

Shakaja ‘’Lajme makinën o Gzim’’ jo gjithmonë përfundon me shaka,  mesa duket ...