Krim tronditës në Turqi, vret nënën, dy motrat dhe vëllanë

Një person ka vrarë nënën e tij 80-vjeçare, dy motrat dhe vëllain e tij.

Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në veri të Turqisës në provincën Trabzon. Menjëherë pas krimit, Policia ka rrethuar në banesë të dyshuarin për vrasjen dhe e ka arrestuar.

Kliko per me shume info

Dyshohet se krimi i rëndë ka ardhur nga një “atak histerie” që përfshiu autorin.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.