Kokëdhima: Rama rrënoi PS-në, e bëri si bunker

Deputeti Koço Kokëdhima, u shpreh se Edi Rama e ka mbyllur partinë dhe e ka bërë atë si bunker.

“Rama e ka rrënuar Partinë Socialiste, e ka bërë si partia e Saliut, e ka bërë bunker, pa statur dhe pa institucione”, u shpreh Kokëdhima gjatë intervistës në TV “Apollon”.

Kliko per me shume info

Kokëdhima tha se pa çliruar zgjedhjet nga manipulimet nuk do të shpëtojë Shqipëria.

“Zgjedhjet janë të rrezikuara, si nga PS, si nga PD”, u shpreh politikani socialist.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here