Kjo selfie nuk është ashtu sic duket në pamje të parë

Kush e mendonte se një selfie e zakonshme do të bënte kaq shumë bujë? Alyssa Bordelon është një përdoruese e Twitter, nga New Orleans në Louisiana.

Ajo bëri një selfie me veshjen e saj të mbrëmjes, teksa ishte bërë gati për të dalë. Por ajo që i ra në sy përdoruesve nuk ishte bukuroshja por ambienti përreth. Dukej se dhoma nuk ishte pastruar prej kohësh.

Njerëzit vunë re gjithçka, madje dhe mykun e krijuar në dysheme, një këpucë teke, madje edhe një mi që jetonte mes gjërave të saj.

Pas komenteve të shumta në internet, Alyssa reagoi. Ajo shkruajti në faqen GoFundMe ku i kërkoi njerëzve ta financonin për të pastruar dhomën e saj.

“Shumë prej jush kanë shprehur shqetësimin mbi gjendjen e shtëpisë sime. I pashë. Megjithatë, të jesh një person i rritur me shpenzimet e një të rrituri, ndonjëherë është shumë e vështirë të gjesh kohë për ti dhënë vëmendje nevojave më të ngutshme”, shkruan ajo. Çuditërisht ajo fitoi 65 dollarë./tch

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Psikologët këshillojnë: Ja filmat për të rritur të cilat duhet t’i shihni patjetër. Arsyeja?

Psikologët këshillojnë shumë cifte që të ndjekin filmat për të rritur. Sipas ...