FOTO/ Kirurgu i qep kokën pacientit teksa pi cigare

2
Kliko per me shume info

Një kirurg i njohur në Bilisht teksa i qep plagët në kokë një fëmije, pi edhe cigare.

Fotoja është publikuar në emisionin “Stop”, ndërkohë që fëmija mësohet se ishte rrëzuar nga ngricat dhe ishte vrarë në kokë.

Ai ka shkuar në spital dhe mjeku Festim.K i ka qepur plagët, teksa pi edhe një cigare, por pirja e duhanit në mjediset spitalore është e ndaluar.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here