FOTO/ Kirurgu i qep kokën pacientit teksa pi cigare

Një kirurg i njohur në Bilisht teksa i qep plagët në kokë një fëmije, pi edhe cigare.

Fotoja është publikuar në emisionin “Stop”, ndërkohë që fëmija mësohet se ishte rrëzuar nga ngricat dhe ishte vrarë në kokë.

Ai ka shkuar në spital dhe mjeku Festim.K i ka qepur plagët, teksa pi edhe një cigare, por pirja e duhanit në mjediset spitalore është e ndaluar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Sadije Berisha flet për protestën e PD: Çfarë mendoj për Bashën, Ramën dhe Metën

Ish-gruaja e djalit të ish-kryeministrit Berisha, Sadije Berisha ka reaguar sërish për ...