Publikohet foto, ja cfarë i ka bërë Kim Kardashian të riut shqiptar

Kim Kardashian e ka thënë gjithmonë që me parukierin e saj shqiptar Marion, ka marrëdhënie shumë të mira.

Kështu që mesa duket për ta “shpërblyer” për punën e palodhur, ylli i reality show, ka zgjedhur që kësaj here t’i bëjë pak grim Marios.

Kliko per me shume info

Fotoja ku Kim ka marrë në dorë furçën e makiazhit dhe është duke i lyer atij faqet, është publikuar në Instagram nga i riu shqiptar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.