Publikohet foto, ja cfarë i ka bërë Kim Kardashian të riut shqiptar

Kim Kardashian e ka thënë gjithmonë që me parukierin e saj shqiptar Marion, ka marrëdhënie shumë të mira.

Kështu që mesa duket për ta “shpërblyer” për punën e palodhur, ylli i reality show, ka zgjedhur që kësaj here t’i bëjë pak grim Marios.

Fotoja ku Kim ka marrë në dorë furçën e makiazhit dhe është duke i lyer atij faqet, është publikuar në Instagram nga i riu shqiptar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vogëlushja që imiton Elvana Gjatën, shihni versionin e ri të këngës “Njësoj”

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të pëlqyera. Këngëtarja shqiptare gjithmonë ...