Kim Kardashian shokon sërish: Ja sëmundja që po më shkatërron… (FOTO)

Kim Kardashian ka ndarë së fundi me fansat një shqetësim mjaft të madh sa i takon shendetit të saj. Ajo ka treguar në Twitter se sëmundja nga e cila vuan prej disa kohësh tashmë po i përhapet edhe në fytyrë.

36 vjeçarja vuan nga sëmundja e “psoriasis”, një sëmundje që shkakton tharje të lëkurës dhe kruarje. Në statusin e saj në Tëitter, Kim Kardashian shkruan: “Prit, po mua pse po më përhapet “psoriasis” në fytyrë?”, ndërsa ka vendosur edhe një ikonë që qan.

Më tej ajo ka shtuar:”Po shpresoj për një kurë sigurisht, por ndërkohë po mësohem ta pranoj se është pjesë e imja”./albeu/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...