Nudo dhe kërcim erotik, vajza e aktores nuk i lë vend imagjinatës(Video)

Provokimet e saj nuk kanë fund. Naike Rivelli, vajza e aktores së famshme Ornela Muti, nuk ndalet kur bëhet fjalë për të ngacmuar imagjinatën. Së fundmi, ajo ka publikuar një video topless duke kërcyer në ritmet e muzikës. Naike ka cmendur të gjithë, duke bërë që videoja për pak minuta të shprëndahet gjithëkund.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...