Stresi sfidon Tahirin dhe policinë: “Nuk i dorëzohem kurrë këtyre” (VIDEO)

Prej ditësh në kërkim nga policia, Stresi poston një video në Instagram duke sfiduar Tahirin dhe policinë.

“Vllezer dhe motra Fansa Dhe Dashamires Baballare Dhe Nena O popull Shqiptar po pse kshtu e paskeni pas qef ket qeveri te ndyre pse kshtu e ka qef shqiptari te perulet per toke??I bej te gjithve apel te publikojn kete video . Kjo eshte policia jote o Sajmir Tahiri? Turp Turp Turp Turp! Ai Eshte Baba i dikujt, durri i një gruaje. Zoti ju denofte ju qe boni kshu. Do ju vij dita e gjykimit o plera o minister po dil ku je mshifesh a i sheh gjitha kto…Kjo Pra Eshte policia qe ben sipas qefit te vet dhe po ashtu me mu qe me kerkojn kudo po mutin do ma hani me garuzhde sic e hani pasulin (fasule) #NukDorzona#Mos#uDorzo#Kurre#ktyre”, shkruan ai në Instagram.

Pas publikimit të videos, policia sekuestroi armën në shtëpinë e babait të tij, duke i hequr lejen e mbajtjes së armëve të gjahut këtij të fundit ndërsa reperi është ende në kërkim.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Hahaha sa mir me qen shqiptar e Tropojan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhensila Pere prononcohet mbi shtatzëninë: Ja e vërteta…!

Xhensila Pere është një nga personazhet më të përfolur të edicioneve të ...