“Për mu je…”, këngëtari shqiptar e injoron publikisht ish të dashurën

Kohët e fundit jeta personale e Majk bashkë me lidhjet dhe ndarjet e tij ka qenë shumë e komentuar. Kjo për shkak edhe të postimeve që bën reperi të cilat e kanë një arsye të fortë.

Ndonëse kanë kohë që janë ndarë me njëri-tjetrin, prej kohësh postimet e Majk të çojnë vetëm te një person, Majlinda ish e dashura e tij.

Prandaj edhe postimi i fundit të bën të mendosh se është vetëm për Majlindën.

”Për mu je zog i lirë, kshtuqë ciu ciu” ishin fjalët e tij përkrah postimit të fundit i cili është një mesazh i fortë për ish të dashurën e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Arbana Osmani i “zhyt” kurbën Ermal Mamaqit , “hakmerret” për të shkuarën

Tani nuk përbën më lajm, konkurrenca mes ekraneve është shumë e fortë ...