“Shpërthen” këngëtari: Ty moj Francë t’a q*fsha at nan, se Ramushin s’mundesh me e nxan!

Gazmend Rama, është këngëtari i cili ka ‘kallur’ atmosferën ku ka kënduar për Ramush Haradinajn.

Ramush Haradinaj u arrestua disa ditë më parë në Francë, dhe po mbahet në paraburgim në pritje të kërkesës së Serbisë për ekstradim.

Këngëtari Rama ka zgjedhur një mënyrë ndryshe, duke mos perjashtuar edhe sharjet, për të shfaqur revoltën e tij për arrestimi e Haradinaj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Stresi” publikon një video të rëndë, zbulon mashtrimin e madh të Vipave në Youtube

Klikimet ne Youtube blihen, dhe kjo tashme nuk perben lajm. Por se ...