Këngëtari i njohur amerikan publikon foto të një vajze nudo, fansat: Është gruaja e tij

Këngëtari i njohur amerikan, Usher ka tërhequr vëmendjen këtë fillim viti me një foto provokuese që ka postuar në rrjetet sociale.

Usher ka publikuar një foto të një vajze nudo, por nuk ka zbuluar identitetin e saj.

Kliko per me shume info

Vajza shfaqet me trupin e saj seksi, ndërsa fansat shkruajnë se ajo është gruaja e vetë këngëtarit.

Ndoshta fakti që ajo është e bukur dhe seksi e ka shtyrë Usher të ndaje me fansat këtë foto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.