Këngëtari i njohur amerikan publikon foto të një vajze nudo, fansat: Është gruaja e tij

Këngëtari i njohur amerikan, Usher ka tërhequr vëmendjen këtë fillim viti me një foto provokuese që ka postuar në rrjetet sociale.

Usher ka publikuar një foto të një vajze nudo, por nuk ka zbuluar identitetin e saj.

Vajza shfaqet me trupin e saj seksi, ndërsa fansat shkruajnë se ajo është gruaja e vetë këngëtarit.

Ndoshta fakti që ajo është e bukur dhe seksi e ka shtyrë Usher të ndaje me fansat këtë foto.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Videot porno të Kim Kardashian, zbulohen disa detaje që do t’ju lenë pa mend (Foto+18)

U bënë plot dhjetë vite që nga nga lëshimi i kasteës pornografike ...