Zbulohen fotot intime të Kim Kardashian me shqiptarin e famshëm

Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon daljet dhe përgatitjet e saja për parakalimin në tapetin e kuq.

Fytyra e saj shkëlqen gjithmonë, dhe kjo falë makijazhit që i bën shqiptari Mario Dedivanovic.

Kliko per me shume info

Shqiptari i njohur ka treguar se puna e tij në fakt ka të bëjë me gjithë fizikun e yllit të famshëm. Artisti shqiptar i makijazhit ka fatin ta prekë Kimin.

LEXO EDHE:  Alketa Vejsiu emocionon me urimin për ditëlindjen e Vera Grabockës:

Ai i ka publikuar disa imazhe ku tregonte për rregullimin që i kishte bërë 36-vjeçares për pjesëmarrjen në evenimentin e MTV VMA.

Si pjesë e punës së tij, stilisti nga Mali i Zi i ka prekur edhe zonat më intime të Kim. Në fotografi, ai shfaqet duke u kujdesur për këmbët e bukuroshes, të pasmet dhe për zonën intime.

LEXO EDHE:  Aktori i njohur sulmon kolegët që mbollën pemë me lalin Erin

“Desha të shpërndaja disa fotografi nga prapaskena e dukjeve të mia të preferuara që kemi bërë në vitin 2016. Këtu mund të shihni paksa nga ajo që ndodh në realitet para një dalje në tapetin e kuq. Kur një femër ka nevojë për makijazh trupor, unë duhet të punoj. Punë e vështirë”, ka thënë ai me shaka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here