Kap mat të dashurën me shokun e tij, ja çfarë bën si hakmarrje

Një djalë është shokuar kur ka zbuluar se partnerja e tij e kishte tradhëtuar.
Ai kur është kthyer në shtëpi më heret se zakonisht ka gjetur të dashurën e tij në krevat me djalin që ndante shtëpinë.
Por ai për të marrë “hak” i ka fotografuar dhe fotot e tyre kanë përfunduar në internet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Studiuesit flasin/ Vendosni pak parfum në kërthizë, e pabesueshme ajo që ndodh

Parfumi në kërthizë? E kishit dëgjuar këtë më parë? Sipas studimeve, kjo ...