“Kamikazët” në rrugët e Tiranës, shikoni çfarë bën ky “i çmendur”

Me ardhjen e borës në kryeqytet dolën në pah edhe “të çmendurit”. Në një situatë të tillë delikate për drejtuesit e automjeteve, sidomos në një kohë kur shumica nuk kanë goma bore, një person i paidentifikuar është futur komplet kundravajtje në unazë pranë ATSH-së duke rrezikuar shumë njerëz me veprimin e tij. Ngjarja është filmuar vetëm pak çaste me parë./joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prezantuesja turpërohet ‘’live’’, e ‘’tradhëton’’ fustani dhe ekspozon gjoksin (Foto)

Një tjetër incident ‘’live” ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve. Moderatores, Danielle ...