Kallashi ‘’godet’’ sërish, ja poza ‘bombë’ e saj(Foto)

Valltarja Donjeta Kosumi, e mirënjohur me emrin artistik, Kallashi, ka postuar një tjetër foto tipike të saj. Jo krejtësisht e zhveshur, por gjoksi i saj provokon. E veshur me një fustan ngjyrë floriri, Kallashi tregon pak fytyrën dhe shumë vëmëndje për gjoksin e saj tejet bombastik.

A photo posted by Kallashi (@kallashi_lady) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Videot porno të Kim Kardashian, zbulohen disa detaje që do t’ju lenë pa mend (Foto+18)

U bënë plot dhjetë vite që nga nga lëshimi i kasteës pornografike ...