Kallashi ‘’godet’’ sërish, ja poza ‘bombë’ e saj(Foto)

Valltarja Donjeta Kosumi, e mirënjohur me emrin artistik, Kallashi, ka postuar një tjetër foto tipike të saj. Jo krejtësisht e zhveshur, por gjoksi i saj provokon. E veshur me një fustan ngjyrë floriri, Kallashi tregon pak fytyrën dhe shumë vëmëndje për gjoksin e saj tejet bombastik.

https://www.instagram.com/p/BOxmbpNl5-o/?taken-by=kallashi_lady

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here