Jul Deda ka një mesazh të rëndësishëm për shoferët që do të lëvizin në “Rrugën e Kombit”

Aktori i njohur, Jul Deda ka udhëtuar sot në “Rrugën e Kombit” nga ku edhe ka publikuar një video dhe u ka bërë thirrje të gjithë shoferëve që do të nisen në drejtim të Kosovës të marrin zinxhirë për makinat, pasi ka rënë shumë dëborë.

Qarkullimi në këtë aks pa zinxhirë është mjaft i vështirë shkruan LajmiFundit.al.

Deda, videon e ka regjistruar në hyrje të tunelit të Kalimashit dhe duket se makinën e tij e ka siguaruar me zinxhirë.

“Të gjithë ata që janë nisur për Kosovë ose do të nisen, të përdorin zinxhirë”- shprehet Jul Deda./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Replikat/ Komentuesi i thotë: Je bërë si Bidai, Rama e bën ‘’për një lek’’ (Foto)

Edi Rama vazhdon me komunikimin me qytetarët. Ndonëse shpesh herë ai kritikohet ...