Jul Deda e ka një hall “të madh”, ja pse kërkon ndihmë!

Aktori Jul Deda ka publikuar sot një video në mes të dëborës ku kërkon ndihmë për të gjetur një “1 qind lekësh”.

Jul Deda pamjet i ka publikuar në Instagram dhe shkruan “ndihmë ndihmë”, teksa shprehet se i ka humbur një “njëqind lekësh”.

Të shumtë kanë qenë komentuesit që i kanë thënë “kot e kërkon tani, e gjen në gusht”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...