Hoqi dorë nga alkooli dhe kafja për 2 vite, e pabesueshme cfarë i ndodhi

Një i ri që ka vendosur të lërë alkolin dhe kafen për dy vite, ka treguar se i është përmirësuar cilësia e gjumit dhe ka kursyer rreth 1 mijë dollarë në muaj.

Ai është Tobias Van Schneider, i cili tregon se nga kjo ka fituar trupi i tij por edhe portofoli.Ai jeton në Nju-Jork dhe thotë se heqja dorë nga këto dy vese i ka kursyer 1 mijë dollarë në muaj.

“Fle më mirë dhe zgjohem me më shumë energji”, tregon ai duke shtuar se heqja dorë nga kafja e ka bërë që të ndihet më i çlodhur.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, kur janë të gatshme të tradhtojnë

Femrat lirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë, por edhe ...