Lidhja e JLo me Drake një mashtrim, ja e vërteta

Ditë më parë u përfol për një lidhje mes reperit Drake dhe JLo, por e gjitha ka qenë një mashtrim. U pretendua për një lidhje, e më pas për një flirt nga ana e JLo, por zëra të tjerë konfirmojnë se e gjitha kjo bëhet që ata të kapin majat me shitjen e këngës së tyre që pritet të dalë së shpejti.

Sipas Page Six, shumë personazhe që janë pjesë e kësaj industrie mendojnë se lidhja mes të dyve është një sajesë, me qëllim publiciteti, vetëm që dyshja të kapë majat me shitjet e këngës së tyre që pritet të dalë së shpejti.

“Është një gënjeshtër. Nëse JLo dhe Drake do të dilnin vërtet bashkë, do të ishin shumë më të rezervuar.

A nuk e kupton Drake se është e çuditshme të shprehësh dashurinë për Rihanna-n dhe pastaj të shfaqësh ndjenjat për JLo-në vetëm pak muaj më vonë?”, është shprehur një burim i afërt me të dy për revistën.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Ronela Hajati dedikim babait: Ja fjalët që do të doja të t’i thoja

Një postim prekës është parë ditën e sotme nga këngëtarja Ronela Hajati. ...