U akuzua se nuk ka forma, këngëtarja shqiptare poston foto lakuriq por…

Para pak ditësh u postua një foto e Iva Alikos e cila nuk shfaqej dhe aq bombastike për sa e ka shitur gjithmonë veten.

Publikimi i këtyre fotove duket se e ka nxehur Ivën e cila nuk ka pritur të kalojë shumë kohë dhe ka postuar një foto tejet joshëse e mbuluar nga shkuma, lakuriq në dhomën e gjumit.

Ndërsa çdo gjë duket e realizuar deri në detaj, nëse e sheh me vëmendje foton syri të kam edhe tangat e Ivës të lëna në mënyrë të pashkujdesshme mbi krevat.

Ky rast mund të jetë edhe dekor i fotos, por një sy i kujdesshëm arrin ta vërë re. Iva Aliko mori famë si këngëtarja që ishte lidhur me një deputet shqiptar të martuar.joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...