Pa komplekse dhe liberale, ‘shpërthen’ ish miss Shqipëria, ja femrat që dua t’i kem në shtrat

Egla Harxhi, ish miss Shqipëria e ftuar speciale në ‘Zonë e Lirë’ bëri disa deklarata që shokoi të gjithë.
Ajo ka folur për preferencat e saj seksuale. Gjithashtu Egla ka pohuar se nuditeti nuk mund të jetë më një tabu. Ai ka lindur me njeriun dhe nuk ka pse të trajtohet si diçka e pazakontë.
Egla ka theksuar se fotot e saj nudo janë për një kauzë të madhe. Të gjitha u kushtohen femrave dhe luftës për shtypjen e ushtruar ndaj tyre. Ajo është një vajzë e cila sugjeron një raport dashurie të lirë pa shumë drama, shikon biseksualitetin si diçka të cilën nuk mund ta paragjykojë.
Ajo ëshë të provokuar për preferencat e saj seksuale ndaj femrave e vënë përballë një liste femrash me të cilat do të pranonte ose jo të ishte në shtrat.
Mes emrave që ajo ka pranuar të ketë marrëdhënie seksuale janë Angela Martini, Afërdita Dreshaj, Sophie Marceau dhe Karolina Kurkova. Ajo ka refuzuar në mënyrë kategorike Encën, Monika Beluçin dhe Kim Kardashianin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here