Irina Shayk shtatzënë ndahet nga aktori i famshëm

Aktori Bradley Cooper dhe e dashura e tij shtatzënë Irina Shayk, raportohen të jenë ndarë pas thuajse 2 vitesh lidhje.

“Naughty Gossip” raporton se romanca e aktorit 42-vjeçar dhe modeles ruse ka marrë fund dhe se ata i kanë kaluar festat të ndarë nga njëri-tjetrit.

“Ajo ka shkuar në vendlindjen e saj në Rusi dhe mund të qëndrojë atje derisa të sjellë në jetë fëmijën.

Ajo dhe Bradley i kanë dhënë fund”, ka thënë një burim i brendshëm për gazetën. Sipas po të njëjtit burim, si arsye e ndarjes përmendet se Cooper nuk ishte aq i dashuruar me modelen.

Nga ana tjetër “E! News” hedh poshtë këto thashetheme duke thënë se Cooper dhe Shayk nuk janë ndarë dhe madje ata kanë festuar ditëlindjet përkatëse disa ditë më parë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhensila Pere prononcohet mbi shtatzëninë: Ja e vërteta…!

Xhensila Pere është një nga personazhet më të përfolur të edicioneve të ...