Intervista/ Sa orgazma përjeton brenda natës? Përgjigjia e Era Istrefit do t’ju befasojë(Video)

Këngëtarja e mirënjohur tashmë edhe në skenat ndërkombëtare, Era Istrefi ishte personazhi i radhës i zgjedhur për intervistën “60 sekonda” në Klan Kosova. Duke iu përgjigjur pyetjeve provokuese të emisionit, këngëtarja ka zgjedhur dhe të shmanget. Në pyetjen se sa orgazma përjeton ajo brenda natës, Era ka refuzuar të përgjigjet për shkak se ka turp prej së ëmës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Modelja 42-vjeçare turpërohet, nxjerr ‘’zogun’’ në mes të plazhit(Foto+16)

Victoria Silvstedt, ndonëse ka ka shumë vite mbi kurriz, ende mbetet ‘’seksi’’ dhe ...