Një i vdekur në Korçë, i ftohti shkakton katër viktima në Shqipëri

Një person është gjetur i pajetë në Korçë. Viktima eshte shtetasi Ilia Lifo, rreth 60 vjec.

Sipas të dhënave të para, personi është gjendur i pajetë në periferi të qytetit verilindor. 
Më heret policia bente me dije se viktima, rreth të 60-tave, është gjetur tek vendi i quajtur “Parku i mallrave”.

Nga hetimet e kryera, policia tha se  personi në fjalë ka vdekur nga i ftohti duke shenuar keshtu viktimen e katert nga moti i keq ne Shqiperi.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të vdekjes si dhe për identifikimin e tij.

Deri tani nga moti i keq kane vdekur: Nje person ne Durres, nje ne Sarande, nje ne Lushnje dhe viktima e kartet ne Korce diten e sotme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tre gjyqtarë të Apelit Durrës nën hetim për korrupsion, biznesmeni u pagoi biletat për “Real-Barcelona”

Një treshe gjyqtarësh nga Durrësi janë nën hetim për korrupsion pasiv, pasi ...