Vdes 54-vjecari në Sarandë, viktima e dytë e të ftohtit në vend

Regjistrohet viktima e dytë nga i ftohti që ka prekur Shqipërinë ditët e fundit. Në Sarandë një person ka ndërruar jetë në spital.

Viktima është Leonard Beqiri 54-vjeç, u gjet nga policia në gjendje të rëndë dhe në kushte të mjerueshme në një banesë të braktisur në lagjen nr.2.

Kliko per me shume info

Beqiri është dërguar në spital nga policia, por ka ndërruar jetë. Sipas spitalit të Sarandës, vdekja ka ardhur nga i ftohti dhe kequshqyerja.

LEXO EDHE:  Studiuesi zbulon të vërtetën e fshehtë të Qemal Stafës

Prej fillimit të vitit Beqiri ishte transportuar shpesh në spital për t’u trajtuar. Ai prej kohesh jetonte në një automjet të braktisur, ishte pa familje.

Dy ditë me pare në Durrës ndërroi jetë nga i ftohti arktik Arben Sulo, 38 vjeç, i cili ishte i pastrehë. Ai u gjet pa shenja jete nga kalimtarë të rastit në lagjen nr.17 të qytetit bregdetar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here