I ftohti polar/ Ideja gjeniale e burrit nga Kashari për të shkrirë ujin në depozitë

Nga halli njeriu çfarë nuk bën. Këtë shprehje na e sjell në mendje ky banor nga Kashari i cili ka gjetur një mënyrë gjeniale për të shkrirë ujin në depozitën e tij.

I ftohti ka bërë punën e vetë dhe për të vijuar jetën e përditshme këtij banori nga Kashari i ka shkuar në mendje një “shpikje” që nuk e shikojmë çdo ditë.

Ai ka mbushur me dru një karrocë dore, ka ndezur një zjarr të mirë dhe e ka vendosur në skelën që mban bojlerin, në mënyrë që uji të nisë të shkrijë. Ide e mençur, apo jo?.joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. hahahaha, me shqiptarce nuk ke se ku e gjen, te rrahesh kemben e kalit, hahahahaha….,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, kur janë të gatshme të tradhtojnë

Femrat lirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë, por edhe ...