VIDEO/ I ftohti dhe ngrica izoluan Tiranën, por shikoni ç’ndodhi sot tek Astiri

Teksa të gjithë jemi veshur me rrobat më të trasha që kemi në dollap, ndërsa disa të tjerë që nuk kishin angazhime edhe janë izoluar në shtëpi, këta njerëz tek Astiri kanë sfiduar të ftohtin.
Banorët kanë dalë në ballkone dhe në dritare për të shijuar muzikën dhe spektaklin që është dhuruar në sheshin në fund të pallatit.

Nusja me një bluzë të hollë sipër fustanit u është bashkuar dasmorëve të tjerë dhe ka kërcyer së bashku me ta edhe pse ishte shumë ftohtë.

Një dasmë në këto dita të ftohta është një sfidë e madhe për çiftin dhe të ftuarit, por dashuria dhe dëshira e madhe për të kurorëzuar këtë lidhje ka triumfuar mbi ngricat dhe temperaturat e ulëta. /JOQ/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Përse seksi sekret është tmerrësisht joshës?

Kur çiftet angazhohen në marrëdhënie seksuale sekrete, kjo ndodh zakonisht kur përfshihen ...