I dënuar me 9 jetë burg, krimineli del nga qelia për në…

Charles Manson, lideri shpirtëror i kultit të vrasësve në vitin 1960 është zhvendosur nga burgu në Kaliforni ku vuante dënimin, për në spital, në Bakersfield. 82-vjeçari është dërguar me urgjencë në një dhomë në Mercy Hospital Downtown.
Sipas TMZ, shkaktar i këtij shtrimi të beftë është bërë një problem gastrointestinal. Mediat e huaja bëjnë me dije se Manson është sëmurë rëndë dhe nuk dihet nëse do t’ia hedhë.

Ai është i dënuar me 9 jetë burgim pasi ka qenë lideri shpirtëror i “familjes” Manson dhe në vitin 1969 ka vrarë pesë anëtarë të Roman Polanskit, një njeriu të njohur në zonën e tij, vrasja është kryer në shtëpinë e viktimave, mes së cilëve ishte edhe gruaja shtatzënë e Polanskit, aktorja Sharon Tate.joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëse nuk e keni përjetuar këtë lloj orgazme, atëherë nuk e keni shijuar kurrë seksin

Është konsideruar si e paarritshme, por në fakt shumë çifte kanë përjetuar ...