I çmendur pas shpejtësisë, burri i friksohej vdekjes, ja veprimi prekës i tij (Foto)

Një burrë i frikësuar nga vdekja prej shpejtësisë, ka marrë masa. Një fotografi është publikuar në rrjetin social Reddit, që tregon fotografinë e një fëmije të vendosur në shpejtësimatësin e një veture.
Fotografia, e publikuar nga përdoruesi Neoguy396, shfaq një foto të vogël të një djaloshi të vendosur në shpejtësimatës.
Sipas përdoruesit, një shofer e vendosi fotografinë e djalit të tij në shpejtësimatës në 100kmh, në mënyrë që atij t’i kujtohet djali i tij që e pret në shtëpi dhe të mos drejtojë makinën shpejtë.
Shpërndajeni që t’i inspironi të tjerët!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E pabesueshme, të gjithë i kemi skuqur vezët gabim deri tani…!

Një vezë e skuqur është gatimi më i thjeshtë që mund të ...