I burgosuri që bëri për vete shumë vajza, por shikoni se çfarë ka ndodhur me të sot

Harrojini shqiptarët e Londrës, një tjetër i burgosur është sot një ndër më të njohurit dhe më të suksesshmit, pasi fotoja e tij u publikua në Internet.

Vite më parë ai u konsiderua si një ndër djemtë më të bukur në burg dhe jo vetëm, kur Jeremy Meeks doli nga burgu, shumë oferta pune erdhën për të edhe pse ishte me të shkuar kriminale.

Kliko per me shume info

Kompani modelingu ishin në radhë për të marrë shërbimet e tij dhe sot 32-vjeçari ka një vilë përrallore dhe sapo ka blerë një “Maserati” 150 mijë dollarë.

Në rrjetet sociale “Snapchat” dhe “Instagram”, ai u tregon fansave të tij për jetën luksoze që po bën dhe kjo falë burgut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.