Herkuli 430 kilogramësh, njeriu më i fortë në botë

Një burrë që peshon 430 kg pretendon se është njeriu më i fortë në botë.

Gjiganti Arbab Khizer Hayat cilësohet si Hulku pakistanez.

Një video në të cilën ai shfaqet teksa tërheq një traktor apo dy makina të tjera që tentojnë të lëvizin në drejtim të kundërt është kthyer në virale.

Dieta ditore e 25-vjeçarit përfshin 36 vezë në mëngjes, 3 kg mish, 5 litra qumësht e shumë ushqime të tjera të nevojshme për të kaluar 10 mijë kalori në ditë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jetoi 256 vjet, njeriu më i moshuar ju tregon sekretin

Nuk është as legjendë dhe as përrallë. Mund të duket si e ...