Hedh të dashurën nga shkëmbi, kjo video po bën xhiron e botës

Një vajzë e re është shtyrë nga i dashuri i saj nga një shkëmb. Mediat e huaja kanë publikuar një video të frikshme me vajzen franceze.

Në të shihet momentet, kur një vajzë e re shtyhet nga i dashuri i saj duke e hedhur nga një shkëmb teksa ata shkojnë të dy për të bërë foto romantike.

Gjithçka filmoje nga i dashuri, i cili në fund të videos, pasi ka hedhur vajzën, bën me gisht ‘ok’.

Ka dyshime se gjithçka është thjeshtë një lojë dhe se vajza e dinte çfarë do të ndodhte. Shihni videon!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Denoncimi i shqiptarëve nga brenda qelisë: Ju tregojmë kushtet çnjerëzore në burgun e Belgjikës

Një djalë shqiptar nëpërmjet një video të realizuar brenda qelisë së tij ...