Hapi dhuratën dhe u shokua, ja dhurata “perverse” që mori vajza nga nëna e saj

Dhurata e krishtlindjeve për një vajzë nga New Orleans ishte disi e sikletshme në minutat e para të hapjes. E tupëruar para familjes, Kerri Ropert nga New Orleans në Shtetet e Bashkuara tha se nuk dinte ç’të bënte me dhuratën e së ëmës që dukej si një objekt seksual që quhet “Dildo”. Në fakt, dhurata nuk ishte asgjë e pazakontë, pasi ishte thjesht një mbajtëse gotash. “E pashë për një kohë të gjatë duke u përpjekur ta kuptoja çfarë ishte. A hapa dhuratën përpara 30 anëtarëve të familjes”, tha ajo.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...