Grabitje me armë zjarri në Tiranë, personi me maskë merr paratë e farmacisë

Nje farmaci eshte grabitur me arme zjarri diten e sotme ne Tirane.

Lajmi u be me dije nga policia e cila ka thene se më datë 10.01.2017, rreth orës 18:18, në rrugën “Siri Kodra”, tek një farmaci, ka hyrë një person i seksit mashkull, rreth 20 vjeç, i cili dyshohet të ketë qënë me armë zjarri, ku ka arritur të marrë shumën monetare prej 8.000 Lekësh.

Burimet e policise, thane se grupi hetimor në vendin e ngjarje po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Erion Veliaj ka një kërkesë për qytetarët e Tiranës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ditën e nesërme (E diel) ...