Grabitja në Paris, Kim Kardashian rimerr unazën 5 milionë dollarëshe

Dy personat e akuzuar për “asgjesimin” e unazës 5 milionë dollarëshe të Kim Kardashian pas grabitjes në Paris, mund të ndihmojnë për ta marrë atë sërish.
Vellezerit janë dy nga 17 kriminelët e lidhur me grabitjen e armatosur të yllit 36 vjeçar të reality show në tetor të vitit të kaluar.
Kim e humbi unazën me diamant 20 karat kur u kërcënua me armë në kompleksin residencial pranë ambasadës amerikane.
Vëllezërit paidentifikuar – të cilët janë rreth të 50-tave dhe jetojnë në Paris, në periferinë Raincy – ndodhen nën mbikqyerjen e policisë në kryeqytetin francez pas një seri vjedhjesh të koordinuara mëngjesin e së hënës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...