Një ndër modelet më të mira në botë, gjyshja 61 vjeçare zhvishet nudo(Foto)

Modelja më e vjetër dhe më seksi e skenës, është Yasmina Rossi. 61 vjeçarja, e cila është një modele e suksesshme, ende punon, duke mos e marrë parasysh moshën e saj. Yasmina Rossi, e cila është për tu patur zili nga çdo vajzë, punon me një numër kompanish të famshme ndërkombëtare. Ajo gëzon një pamje shumë rinore dhe një shëndet kaq të mirë.
Modelja duket se kujdeset mjaft mirë për veten e saj, edhe pse ndodhet në të 60-at e saj. Në llogarinë e saj në Instagram, modelja ka arritur të ketë shumë fansa, të cilat e ndjekin atë dhe bukurinë e saj.

#mydesertplace#inlove#

A photo posted by Yazemeenah Rossi (@yazemeenah) on

A photo posted by Yazemeenah Rossi (@yazemeenah) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëna ‘’turpërohet’’, e pabesueshme ajo që i vendos vajzës në çantën e shkollës (Foto)

Në Australi është raportuar një ngjarje vërtetë qesharake por dhe shokuese. Një ...