Gjendet trupi i pajetë i një 50 vjeçari tek Liqeni Artificial

Paraditen e sotme një 50 vjeçar ka gjetur vdekjen pasi ka hyrë në brendësi të Liqenit Artificial. Pas një telefonate, policia e Tiranës ka gjetur trupin e pajetë në afërsi të Digës së Liqenit Artificial.

“Më datë 04.1.2016, rreth orës 11:20, është marrë një telefonatë tek numri i emergjencave 112, se një shtetas ka hyrë në brendësi të Liqenit Artificial.’’- njofton policia.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fatos Lubonja “sherr” me Andi Bushatin, përplas shishen e ujit dhe ofendon: Ti qenke idiot!

Analistin Fatos Lubonja duket se nuk e kanë mbajtur nervat mbrëmjen e ...