Gjenden tri kufoma në qytetin bregdetar

Autoritetet kane njoftuar se trupat e dy burrave dhe një gruaje janë gjetur afër shkëmbinjve në Dover, Kent, Angli.

Oficerët janë të shqetësuar për gjendjen shëndetësor të një personi i cili i gjeti trupin e njërit prej burrave, në shkëmbinjtë Langdon të dielën pasdite.

Pasi vazhduan kërkimet, policia e Kent zbuloi 2 trupat e tjerë që i përkisnin një gruaje dhe një tjetër burri.

Ata nuk besojnë se 2 trupat e gjetur kanë lidhje me trupin e parë të gjetur. Departamenti i policisë është në vazhdim të hetimeve për kufomat e gjetura.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

BE: Verifikohen dyshime për korrupsion kundër Martin Schulz

A i ka favorizuar bashkëpunëtorët e ngushtë kur ka qenë President i ...