Raportonte live në dëborë e acar për trafikun, gazetarja ngrin LIVE

Gazetarja e kanalit turk Kanal D, Fulya Ozturk, ka ngrire ne transmetim live. Asaj i eshte dashur të dalë dje në front të kamerës për të pasqyruar kaosin në trafik në zonën e Zincirlikuyu të Stambollit.

Gazetarja shfaqet e mbuluar e gjitha nga dëbora, e cila bie pa pushim dhe komenton gjendjen e trafikut dhe kaosin, por e duhet se e ka harruar veten e saj, duke sfiduar të ftohtin.

Reporterja është e mbuluar me dëborë në temperatura mjaft të ulta, fytyra e saj duket se ka ngrirë për shkak të temperaturave ekstreme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëse nuk e keni përjetuar këtë lloj orgazme, atëherë nuk e keni shijuar kurrë seksin

Është konsideruar si e paarritshme, por në fakt shumë çifte kanë përjetuar ...