Fuoristrada në Vlorë, policia zbulon detaje të reja

Policia e Vlorës ka mundur të zbardhë të tjera detaje mbi fuoristradën e gjetur sot brenda në det në plazhin e Vlorës. Të blutë e qytetit bregdetar njoftojnë se mjeti është me targa amerikane dh 7863, ndërsa nuk dihet ende pronari i saj.
Sakaq, të njëjtat burime theksojnë se ka dyshime që makina është përdorur për trafik droge, e më pas është lënë aty për të humbur të gjithë gjurmët. Kjo pasi mjeti ishte lidhur dhe një karrel mjeti ujor prej 5 m.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here