Zyrtari kosovar flet për ‘’Motelet e seksit’’: Shpëtuam, mbarojmë punë me 10 euro!

Vitet e fundit, janë shtuar shumë ‘’Motelet e seksit’’ duke fituar kështu shumë vëmëndje dhe nga mediat, duke i cilësuar si një industri e vërtetë që iu mundëson klientëve privatësi të plotë, pasi nuk kërkojnë identitetin e tyre

Mediat kosovare kanë sjell historinë e një zyrtari që kohën e pushimit në punë zgjedh ta kalojë në një nga këto motele me të dashurën, që e ka njohur para disa muajsh. “E kemi gjetur një vend të mirë atje, rrugës për në Ferizaj…”, thotë ai.

“Këto motelet na shpëtuan. Me 10 euro e ke në dispozicion për disa orë. Dhe nuk bëhesh telash me ta lëshu banesën askush. Baheshim telash duke shku nëpër dosta e studenta”, rrëfen më tej zyrtari.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëna ‘’turpërohet’’, e pabesueshme ajo që i vendos vajzës në çantën e shkollës (Foto)

Në Australi është raportuar një ngjarje vërtetë qesharake por dhe shokuese. Një ...