Fjolla Morina publikon foto provokuese, kap gjoksin dhe “djeg” cigaren

Këngëtarja Fjolla Morina së fundmi ka publikuar një foto tejet provokuese në rrjetet sociale.

Fjolla ka pozuar teksa kap gjoksin me duar dhe pi një cigare. “Vetem me lini të tymos” shkruan Fjolla në Instagram.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gjendet e vdekur në makinë këngëtarja me famë botërore

Një telefonatë anonime në polici për një shtëpi të përfshirë nga flakët, ...