Femrat e kësaj shenje horoskopi janë më xhelozet

Astrologët së fundmi kanë publikuar një artikull ku flasin për xhelozinë e femrave sipas shenjave të horoskopit. Ata kanë vecuar disa nga shenjat të cilat janë më shumë xheloze se të tjerat.
Dashi
Femrat e shenjës se dashit duan të përkëdhelen më shumë. Nëse e shikojnë se nuk po i kushtoni vëmendjen e duhur, ato bëhen xheloze dhe të bezdisin. Ajo është e ndershme, e sinqertë dhe tradhtia do e tërbonte.
Luani
Femra luaneshë ka autoritetin maksimal dhe në lidhje ajo mundohet të ketë kontrollin e gjërave. Ajo nuk ka pasiguri për ndjenjat e saj dhe bëhet xheloze më shumë për partnerin. Sipas ekspertëve, femra luan ka dëshirën për t’i pasur të tjerët në kontroll, gjë që e bën atë të bëhet xheloze ndaj partnerit.
Akrepi
Femra akrep është shumë e vëmendshme ndaj sjelljeve të partnerit dhe nuk toleron në shumicën e kohës. Ajo e zgjedh partnerin me pozicion të mirë në punë dhe kjo e bën të ndihet e pasigurt për besnikërinë e tij. Duhet të dini se një femër akrep nuk fal kurrë!

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here