Videoja e rëndë, fëmija i mitur qëllon me armë të burgosurin

Një video e rëndë e publikuar në internet nga Shteti Islamik.

Videoja tregon se si një fëmijë qëllon me armë një të burgosur.

Ngjarja është regjistruar në Siri. I burgosuri ndodhet i lidhur në një gardh në kyçet e tij, ndërsa fëmija kalon përmes topave të shumtë plastikë dhe më pas qëllon me pistoletë të burgosurin.

Një person tjetër i përgatit armën dhe fëmija e shkrepën atë. Në video dëgjohet vetëm një e shtënë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. kush nene bushter e ka pjelle kete DOBIC FEMIJE? Eh, tu thafshin ato duar dhe mos u befsh perpjete !!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Denoncimi i shqiptarëve nga brenda qelisë: Ju tregojmë kushtet çnjerëzore në burgun e Belgjikës

Një djalë shqiptar nëpërmjet një video të realizuar brenda qelisë së tij ...