Fëmija nga Tirana humb rrugën, policia i vjen në ndihmë (Video)

Një djalë i vogël nga Tirana për shkak të kushteve të këqija të motit ka humbur rrugën për në shtëpi. Në ndihmë atij i ka ardhur policia e qytetit.

Në një video të postuar në faqen e Policisë së Shtetit, patrulla e përgjithshme merr djalin në automjet për ta dërguar në shtëpi.

“A je ngrohtë këtu, se ti je bërë ujë,” thotë njëri nga policët.
“Po, a do të më dërgosh në shtëpi?” e pyet i mituri.
“Po, po drejt e tek shtëpia do të të çoj”.

Gjithashtu në pamjet filmike duket që pasi policët sigurohen që djalin e lënë në shtëpinë e tij, këshillojnë të ëmën e tij mos t’i lërë fëmijët jashtë se është ftohtë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kapet banda shqiptaro- turke/ Rrihnin, prisnin e kërcënonin me vdekje në…

Një bandë kriminale qe ishte e organizuar mes shqiptarëve dhe turqëve është ...