Tirane, femija i pare i vitit te Ri 2017 eshte vajze

Foshnja e parë e lindur mëngjesin e 1 Janarit në vitin e ri 2017 në Tiranë është vajzë.

Foshnja e parë ka ardhur në kryeqytetin e Shqipërisë vetëm katër minuta pas ndërimit të viteve dhe ajo peshonte 3.7 kilogram.

Foshnja dhe nëna gëzon shëndet të plotë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia flet për arrestimin e mësueses në Shkodër: Nxiste terrorizmin

Policia e Shtetit deklaroi diten e sotme se ka arrestuar ish-mësuesen e ...